Full Screen Mode (1.1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Top
ast: Cimeru

en: Active
ast: Activu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
