Full Screen Mode (1.1.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Active
az: Aktiv

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında
