Full Screen Mode (1.1.4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Top
de: Oben

en: Active
de: Aktiv

en: Bottom
de: Unten

en: Stroke color
de: Strichfarbe

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Full Screen Mode
de: Vollbildansicht

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: About
de: Über

en: Button width
de: Button-Breite

en: Button configuration
de: Button-Konfiguration
