Full Screen Mode (1.1.4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Active
et: Aktiivne

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: About
et: Programmist
