Full Screen Mode (1.1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Active
fi: Voimassa

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: About
fi: Tietoja
