Full Screen Mode (1.1.4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Active
hu: Aktív

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: About
hu: Leírás

en: Button configuration
hu: Gomb beállítása
