Full Screen Mode (1.1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
