Full Screen Mode (1.1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Active
lv: Aktīvs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par
