Full Screen Mode (1.1.4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Top
ms: Atas

en: Active
ms: Aktif

en: Bottom
ms: Bawah

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: About
ms: Perihal
