Full Screen Mode (1.1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
