Full Screen Mode (1.1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Active
sl: Aktiven

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu
