Full Screen Mode (1.1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: About
ta: பற்றி
