Full Screen Mode (1.1.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Active
ar: نشط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: About
ar: حول
