Full Screen Mode (1.1.5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Active
da: Aktiv

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: About
da: Om
