Full Screen Mode (1.1.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Active
el: Ενεργό

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: About
el: Περί
