Full Screen Mode (1.1.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Active
eu: Aktiboa

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: About
eu: (r)i buruz
