Full Screen Mode (1.1.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Active
fa: فعال

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: About
fa: درباره
