Full Screen Mode (1.1.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: About
gu: વિશે
