Full Screen Mode (1.1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
