Full Screen Mode (1.1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Top
ne: माथि

en: Active
ne: सक्रिय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
