Full Screen Mode (1.1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Active
oc: Actiu

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
