Full Screen Mode (1.1.5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: px
pl: pikseli

en: Top
pl: Góra strony

en: Active
pl: Aktywne

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: About
pl: O stronie
