Full Screen Mode (1.1.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Active
sk: Aktívny

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: About
sk: Informácie o
