Full Screen Mode (1.1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Active
tr: Etkin

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: About
tr: Hakkında
