Full Screen Mode (1.1.7) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད
