Full Screen Mode (1.1.7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Active
ca: Actiu

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: About
ca: Detalls
