Full Screen Mode (1.1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Active
cs: Aktivní

en: Bottom
cs: Dole

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: About
cs: Popis
