Full Screen Mode (1.1.7) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Top
he: עליון

en: Active
he: פעיל

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות
