Full Screen Mode (1.1.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: px
hi: पिक्सेल

en: Top
hi: ऊपर

en: Active
hi: सक्रिय

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में
