Full Screen Mode (1.1.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie
