Full Screen Mode (1.1.7) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Top
no: Til toppen

en: Active
no: Aktiv

en: Bottom
no: Bunnen

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: About
no: Om
