Full Screen Mode (1.1.7) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Active
pt: Ativo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Stroke color
pt: Cor do traço

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: About
pt: Sobre
