Full Screen Mode (1.1.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Active
ro: Activ

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: About
ro: Despre
