Full Screen Mode (1.1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Active
fr: Actif

en: Bottom
fr: Bas

en: Stroke color
fr: Couleur de trait

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: About
fr: À propos
