Full Screen Mode (1.1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Active
hr: Aktivno

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis
