Full Screen Mode (1.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Stroke color
sv: Linjefärg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: About
sv: Om
