FullCalendar (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Year
is: Ár

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: Toolbar
is: Amboðsbjálki
