FullCalendar (3.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Views
tr: Görünümler

en: Theme
tr: Tema

en: Year
tr: Yıl

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Height
tr: Yükseklik

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Now
tr: Şimdi

en: List View
tr: Liste görünümü

en: Close
tr: Kapat

en: Standard
tr: Standart

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: View settings
tr: Görünüm (View) ayarları

en: Button text
tr: Buton metni

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: At least @a
tr: En azından @a

en: Default date
tr: Varsayılan tarih
