FullCalendar (3.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Theme
hr: Tema

en: Year
hr: Godina

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Height
hr: Visina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: List View
hr: Pregled - lista

en: Standard
hr: Standardno

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Toolbar
hr: Alatna traka
