FullCalendar (3.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Theme
lt: Tema

en: Year
lt: Metai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Height
lt: Aukštis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Now
lt: Dabar

en: Close
lt: Uždaryti

en: Standard
lt: Standartinis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Default date
lt: Numatyta data

en: Column header format
lt: Stulpelio antraštės formatas
