FullCalendar (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Year
cs: Rok

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Height
cs: Výška

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Now
cs: Nyní

en: List View
cs: Pohled ve formě seznamu

en: Close
cs: Zavřít

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: View settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: More info
cs: Více informací

en: Default date
cs: Výchozí datum
