FullCalendar (3.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Views
bg: Изгледи

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Year
bg: Година

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден
