FullCalendar (3.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Date
sr: Датум

en: Theme
sr: Тема

en: Year
sr: Година

en: Footer
sr: Подножје

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан
