FullCalendar (3.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Text
ast: Testu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar

en: Standard
ast: Estándar
