FullCalendar (3.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Display Style
sv: Visningstyp

en: Views
sv: Vyer

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Theme
sv: Tema

en: Year
sv: År

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Height
sv: Höjd

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Now
sv: Nu

en: Color
sv: Färg

en: List View
sv: Listvy

en: Close
sv: Stäng

en: - Select -
sv: - Välj -

en: View settings
sv: Inställningar för vy

en: Button text
sv: Knapptext

en: Title field
sv: Titelfält

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: More info
sv: Mer information

en: Default date
sv: Förvalt datum

en: Column header format
sv: Format på kolumnrubriker
