FullCalendar (3.0.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Year
th: ปี

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Height
th: ความสูง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Now
th: เดี๋ยวนี้

en: Color
th: สี

en: Close
th: ปิด

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: View settings
th: การตั้งค่ามุมมอง

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม
