FullCalendar (3.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Year
ka: წელი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Color
ka: ფერი
