FullCalendar (3.0.2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Views
lv: Skati

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Year
lv: Gads

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Height
lv: Augstums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Now
lv: Tagad

en: Color
lv: Krāsa

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: Close
lv: Aizvērt

en: Standard
lv: Standarta

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: View settings
lv: Skata iestatījumi

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Toolbar
lv: Rīkjosla
