FullCalendar (3.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Color
af: Kleur
