FullCalendar (3.0.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Color
kk: Түс

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
